• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow në lidhje me producentin (FOTO)

Paparazzi, Slider

Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk’s  kanë një histori të bukur me njëri tjetrin. Janë takuar për herë të parë në vitin 2014 në setin e filmit Glee. Marrëdhënia mes aktores  Gwyneth dhe producentit Brad  nuk ka krijuar kurrë zhurmë mediatike. Të dy nuk janë shfaqur asnjëherë bashkë në tapetin e kuq , por në udhëtime të ndryshme janë shfaqur gjithmonë me njëri-tjetrin. Ata janë parë shumë të lumtur  dhe duke e kaluar mirë me gjëra të thjeshta. Për herë të parë  janë parë publikisht  me njëri-tjetrin në vitin 2015 në muajin prill në ditëlindjen e 50-vjeçarit mikut të tyre Robert Downey.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu