• |
ide | kryesore

Del lista e performuesve në Grammy Awards

Paparazzi, Slider

Përpos nominimeve të shpallura vitin e kaluar, ditën e sotme janë zbuluar disa prej performuesve që do të ngjiten në skenë për të na dhuruar një spektakël të vërtetë.

Bruno Mars dhe Cardi B do të performojnë këngën e tyre më të re, “Finesse”, SZA, Kesha, Luis Fonsi dhe Daddy Yankee, Alessia Cara, Khalid dhe Logic do të performojnë gjithashtu në ceremoninë e 60-të të Grammy Awards.

Jo vetëm kaq, por edhe Childish Gambino, Lady Gaga, Little Big Town, Patti LuPone, P!nk dhe Ben Platt do të ngjiten në skenën e Madison Square Garden.

Ndërkohë priten konfirmimet edhe të Kendrick Lamar, Taylor Swfit, Jay Z, Ed Sheeran e Beyonce për të performuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu