• |
ide | kryesore

Inva Mula sjell ‘Virtuozët’ në Tv Klan (VIDEO)

F1, Paparazzi

Tv Klan ka vendosur të sjellë një tjetër risi në programacion. Bëhet fjalë për konkursin e muzikës klasike, emisionin e quajtur “Virtuozët” i cili do të risjellë në ekranin shqiptar në rolin e moderatores, sopranon Inva Mula. Tv Klan zbulon se më 11 shkurt do të nisë spektakli, pjesë e të cilit do të jenë të gjithë fëmijët dhe adoleshentët e talentuar në muzikën klasike. Ky spektakël do të zgjasë plot 10 javë e protagonist do të jenë fëmijët dhe të rinjtë e talentuar në fushën e muzikës, baletit dhe instrumentave të zhanrit klasik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu