• |
ide | kryesore

Kylie Jenner huton fansat, publikon fotot e reja (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ajo ka publikuar foto nga reklama që po bën bashkë me motrën e saj dhe vetëm bark të rrumbullakët që nuk shohim. Për më tepër dallohet mjaft mirë një kurse i cili është i ngjitur pas trupit dhe nxjerr në pah format seksi të saj. Fansat kanë vërshuar në komente dhe ka nga ata që mendojnë se ajo ka lindur dhe thjesht po fsheh barkun me kursen që ka veshur, dhe ka nga ata të tjerë që mendojnë se Kylie nuk ka qënë kurrë shtatzënë. Media të ndryshme të huaja kanë hedhur hipotezën se fotot mund të jenë bërë disa kohë më përpara dhe kanë vendosur që ti publikojnë tani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu