• |
ide | kryesore

Luan “ruletën ruse” me të dashurin, humb jetën 27-vjeçarja

Planet

Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Brazil pasi dyshohet se ka vrarë të dashurën e 18-vjeçare duke luajtur “ruletë ruse”. Palloma Lima ndërroi jetë pasi kishte mbetur e plagosur rëndë në një zonë pranë kryeqytetit Brasilia. Policia e vuri në pranga 27-vjeçarin në një tentativë arratisjeje.

Ndërkohë, një tjetër çift marrë në polici pasi dyshohen si autorë në vrasje. Policia tha në një deklaratë për mediat se 18-vjeçarja është qëlluar gjatë lojës “ruletë ruse”, në të cilin pjesëmarrësit vendosin një plumb të vetëm në një pistoletë me mulli dhe e tërheqin këmbëzën ndërsa e kanë vendosur armën në kokë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu