• |
ide | kryesore

Pas një pauze rikthehet Enrique Iglesias

Paparazzi, Slider

Enrique Iglesias ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Dhe kësaj pritjeje duket se i ka ardhur fundi, meqë përmes rrjetit social Instagram, ai ka njoftuar që të premten do të publikohet kënga e re në bashkëpunim me Bad Bunny.

Këngëtari e ka postuar edhe një video të shkurtër, të shkëputur nga videoklipi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu