• |
ide | kryesore

Robert De Niro: Trump është një idiot

Paparazzi, Slider

Robert De Niro ka qënë duke prezantuar Meryl Streep si aktorja më e mirë kur ka folur edhe për presidentin e SHBA-vë duke e quajtur idiot. Ai gjatë fjalimit të tij ka filluar të ofendojë me fjalë të rënda Trump-in duke u shprehur se bota është duke vuajtur nga dominimi i tij që nuk arrin të ndalet nga asgjë shkruan Daily Mail.

De Niro fitues i çmimit Oscar gjithashtu nuk ka lënë pa përmendur edhe kohën e artë të mediave duke theksuar se në të periudhë të gjithë ishin krenarë sepse mediat sfiduan qeveritë mbi të gjitha çështjet kritike dhe  ishte shtypi që ishte mbi gjithçka. Ndërsa sot tha ai qeveria e ka shtypur atë duke e shtrembëruar dhe sulmuar gjithmonë. Ajo sot po hedh poshtë të vërtetën me gënjeshtra të tmerrshme.

2 Comments

  1. De Niro gruan qe ka, esht me ngjyre, Trump nuk eshte fort i dashur me jo amerikanet, keshtu qe eshte normale qe De Niro te jete kunder! Thenia ” Jam nga fshati i gruas” funksionon ne te gjithe boten! “Pa ule pak ritmin” pergjigje “Pa me rrofshi bonbonet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu