• |
ide | kryesore

Shifra marramëndëse që kërkon Beyonce për dasmën e futbollistit

Paparazzi, Slider

Futbollisti i njohur Gareth Bale do të martohet brenda pak muajsh .Ndonëse ende nuk e ka përcaktuar kohën dhe vendin, ai ka menduar më së pari për muzikën në dasmë, e cila do të argëtojë të ftuarit. Kapiteni i Uellsit ka vendosur që të organizojë një dasmë madhështore, pjesë e së cilës mendohet të jetë edhe këngëtarja Beyonce, por jo si e ftuar, por si këngëtare. “The Sun” shkruan se këngëtarja amerikane ka kërkuar hiç më pak se 1.5 milion euro për të performuar në dasmën e fubollistit Gareth Bale.

Një vlerë e tillë duket të jetë e përballueshme për Balen, i cili thuhet se ka nisur negocimin me këngëtaren 36-vjeçare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu