• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vajza e Luis Figo në një video porno, por ajo e mohon

Sport, Video

Një skandal me drita të kuqe që ajo do të donte ta tejkalonte. Bëhet fjalë për Daniela Figo, vajza 18-vjeçare e Luis Figo, ish-yllit të Barcelonës, Real Madrid dhe Inter. Prej ditësh kjo video qarkullonte në rrjetet sociale ku protagoniste ishte një vajzë e ngjashme me Danielën, por ajo e ka hedhur poshtë me përbuzje.

“Dua që ta marrin vesh të gjithë se është një vajzë që pretendon se jam unë në atë video. Imazhet janë false dhe aspak të miat. Nuk e kuptoj përse disa njerëz duhet të bëjnë të tilla gjëra për të tërhequr vëmendje duke përfshirë njerëz që as nuk i njohin” – thotë 18-vjeçarja. ©LAPSI.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu