• |
ide | kryesore

I riu pyet Ramën: “Ku e ke “Saje qorin”? Ai ia kthen…

Lajme, Të fundit

Një i ri e ka vënë në siklet kryeministrin Edi Rama në faqen e tij në Facebook. Kryeministri publikoi një foto me uniformat e policisë shqiptare në vite me rastin e 105-vjetorit, por një nga komentuesit i është drejtuar: “Saje qorin” ku e ke? Atë “bravo çuna”… Lazaratin e zure në gojë. Po ato tonelatat që ngarkojnë në Vlorë, apo ishin të tuat…”

Nuk ka munguar përgjigjja e Ramës: “Shko ne shkollë, shko në shkollë. Mëso të mendosh dhe të flasësh pastaj jepi gojës në publik sepse të folurit në hava me fjalë të mëdha nuk të çon larg në rrugën e jetës o çun!”. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Kush te jep mend per shkolle… Nje rrote kari qe pasi tja zere vendin Erion Veliaj, eshte tabele qitje per cdo mashtrim!!! Me kryeminister ne burg behet Shqiperia, maje me zor Edo se do te qijne me alfabet po re nga fiku

  2. SHikohet qarte se c;kryeminister kemi e me sa largpamesi bisedon, apo komunikon me njerezit.. E dime se si komuniko me gazetare e c; far epiteteshu ka vene.Disave edhe u pelqenskiciatura e idiotesive qe thote per aresye servilizmie jo perkoncetrat mendimor,,,,,,mbase edhe e tallin, e ishkreti nuk i jep dum, se ne kete gjendje ka arritur.,,,,FLUTURO,,,,,,,FLUTURO,,,,,,,,EDIIIIIIIII

  3. …..kur flet per shkolle ky, qe ka mbaruar per pikture!! Te pakten te kishte mbaruar per vizatim teknik…!!! Kur nuk ka argument, te gjitheve nje pergjigje u jep

  4. Ja ku jemi ketu e komentojme nje psikpoat qe vetem shkolle s’ka! Sigurisht qe ‘te folurit ne hava me fjale te medha’ nuk te çon para ne jete, por e folura me ze te ulet neper kulisa dhe perfitimi i valixheve te medha, keto pp qe te cojne perpara ne jete….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu