• |
ide | kryesore

I vetëm në garë, Kurti prezanton sot platformën për kryetar të Vetëvendosjes

Lajme, Të fundit

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjën Vetëvendosje, kandidati për kryetar të Lëvizjes, Albin Kurti, sot prezanton platformën e tij.

Prezantimi do të bëhet në “Sallën e Kuqe”, tek Pallati i Rinisë në Prishtinë, duke filluar nga ora 15:00.Kurti është kandidati i vetëm për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, ndërkohë që kjo parti është përfshirë nga debate të ashpra mes dy grupeve rivale, pro dhe kundêr Kurtit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu