• |
ide | kryesore

I ndërpret performancën, Celine mbetet në skenë me fansen e dehur

Paparazzi, Slider

Një fanse e saj ka arritur te kalojë kordonin e sigurisë duke hipur në skenë ndërkohë që këngëtarja po këndonte.

Celine ka reaguar me qetësi edhe pse dukej që vajza ishte në gjendur të dehur dhe ka krijur një situatë të sikletshme duke e përqafuar këngëtaren dhe duke i vendosur edhe njërën këmbë mbi të.

Ajo ka ruajtur qetësinë duke menaxhuar situatën dhe ka filluar të flasë me fansen. “Jam e lumtur që arrite të jesh këtu tek unë dhe realizove ëndrrën për të qënë pranë meje, pavarsisht mënyrës si”- është shprehur Celine Dion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu