• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përmbytet nënkalimi tek Veliera në Durrës

Lajme, Të fundit

Drejtuesit e mjeteve që udhëtonin nga Tirana drejt Durrësit dhe anasjelltas kanë rrezikuar të mbeten në rrugë këtë fundjavë për shkak të problemeve tek nënkalimi pranë Velierës.

Në videon që publikon Lapsi.al duket, se nënkalimi është mbushur me ujë dhe makinat lëvizin ngadalë për të mos mbetur në ujë. Video më poshtë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu