• |
ide | kryesore

VIDEO/ Polici sherr me grushta me shoferin e ndaluar

Syri i Lapsit

Një përplasje e dhunshme ka ndodhur mes një efektivi të policisë rrugore dhe një personi të ndaluar prej tij.

Video është publikuar nga portali “Jeta osh qef” dhe nuk dihet kur është regjistruar ajo dhe në cilat rrethana.

<

1 Comment

  1. esht nga ata rrugaqet e gjafes agron qe shesin kokain per hesap te fatmir gjafes e edvin rames.vetem polici nuk ka ne qelbsiristan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu