• |
ide | kryesore

FOTOT/ Momenti kur qeni i policisë nuhat heroinën e fshehur në kamion

Lajme, Të fundit

Policia sqaroi se heroina e kapur në Durrës u zbulua pas informacioneve paraprake që kishin siguruar agjentët. Kamioni drejtohej nga 63 vjeçari Bujar Shazivari nga Durrësi dhe sipas policisë, droga ishte e fshehur në një vend të fshehtë, pas krevatit të shoferit. Nga fotot që ka shpërndarë policia, duket qeni antidrogë që nuhat kamionin.

Herina ishte paketuar në 10 pako të mëdha dhe një pako më të vogël. Dyshohet se gjithsej janë 11 kilogram heroinë. Destinacioni i kamionit të ngarkuar me qese plastmasi ishte për në Firence.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu