• |
ide | kryesore

Kapen 10 kilogram heroinë në portin e Durrësit, arrestohet shoferi i kamionit

Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit sekuestroi një sasi lënde narkotike, e cila kapte vlerën e 10 kilogramëve e llojit heroinë. Mësohet se droga kishte destinacion Italinë, lënda narkotike po transportohej me kamion, në tragetin e linjës Durrës-Ankona.

Sipas informacioneve lënda narkotike e dyshuari si heroinë është sekuestruar në kamion me traga AA 943 OO, dhe drejtuesi këtij mjeti është shoqëruar në komisariat.

Droga është sekuestruar gjatë kontrollit në pikën kufitare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu