• |
ide | kryesore

2 Comments

  1. Shkrimi me pelqeu. Skanim i sakte i ketij vendi ku jetojme. Por artikullshkruesi ka qene dhe vete ne sferat e larta te kesaj klase politike, e cila ka krijuar kete Shqiperi qe kemi sot. Dua te mendoj se fryma e artikullit eshte edhe nje ndjese nga ana e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu