• |
ide | kryesore

Del video/ Momenti kur avioni rus rrëzohet dhe shpërthen në flakë

Planet

Momentet e fundit te rrezimit te avionit Antonov An-148 në Rusi, ku 71 persona në bord humbën jetën jane filmuar nga nje kamera sigurie.

Mediat e huaja bejne me dije se momenti i fundit eshte kapur nga kamerat e një objekti prane vendit ku u rrezua avioni.

Ashtu si duket edhe nga pamjet, avioni nuk eshte i qarte, por duket ne largesi qe dicka bie ne toke dhe vetem pak caste me pas shperthen ne flake.

Mediat ruse bene me dije se avioni i ishte nenshtruar kontrollit teknik. Ende nuk ka detaje rreth shkakut, nderkohe qe vijojne hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu