• |
ide | kryesore

Zarf misterioz me pluhur të bardhë në shtëpi, gruaja e Trump Jr shtrohet në spital

Planet

Bashkëshortja e djalit të Donald Trump, Donald Trump Jr., u transportua me urgjencë në spital pasi hapi një zarf me pluhur të bardhë që kishte ardhur në shptëinë e tyre.

Mediat amerikane raportojnë se ende nuk është zbuluar çfarë substance kishte brenda zarfit, sikurse nuk dihet edhe kush e ka dërguar.

Vanessa Trump ndodhet momentalisht në spital dhe në gjendje të mirë shëndetësore. Shërbimi Sekret amerikan ka marrë në dorë situatën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu