• |
ide | kryesore

Kylie xhiro me bebin, fansat habiten (FOTO)

Paparazzi, Slider

Kylie e theu akullin dhe u shfaq sot në një shëtitje me mikeshën e saj më të mirë, por fansat u shokuan kur e panë për herë të parë të veshur sportive, me shumë make up dhe me vajzën e saj në karrocën që i ka dhuruar nëna Kris Jenner. Ndoshta nuk do ta besoni, por e gjitha kjo ishte një super mashtrim sepse ajo nuk ëshë Kylie Jenner dhe në karrocë nuk është as vajza e saj pasi bëhet fjalë për një statujë të dyllosur nga “Madame Tussauds” si dhuratë për lindjen e vajzës Stormi në një nga butiqet e Hollywood.

collagekajjaja.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu