• |
ide | kryesore

‘Nata e grabitjeve’, vidhen 3 biznese në …

Lajme

Tre biznese janë vjedhur gjatë natës mes së hënës dhe të martës në Tiranë, Durrës dhe Mirditë, ndërsa rastet për e tjera nuk ka ende persona të arrestuar.

Në Rrogozhinë, është vjedhur me thyerje lokalin “Lotto Sport”, ku janë marrë 12 televizor plazma, të markave të ndryshme.

Në Durrës, në lagjen nr. 17/1, kanë vjedhur me thyerje pikën e shitjes së pllakave të një kompanie private. Aty janë marrë një sasi të papërcaktuar lekësh, njofton zyrtarisht Policia.

Ndërsa në Rubik, kanë vjedhur me thyerje një dyqan ku janë marrë tre televizorë plazma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu