• |
ide | kryesore

Ed Sheeran, performuesi kryesor në dasmën e Princit

Paparazzi, Slider

Ed Sheeran e ka shprehur dëshirën e tij dhe ka treguar interes edhe pak kohë më parë për të përformuar në dasmën e princit Harry me Meghan Markle, dhe duket se ai do ta bëjë këtë ëndërr realitet. Mediat e huaja kan shkruar se Ed i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën e cila do të mbahet në maj të këtij viti. Sipas US Weekly, këngëtari i hiteve të njohura është kontaktuar nga vetë princi Harry për të festuar  ditën e tyre të madhe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu