• |
ide | kryesore

Florida/ Të shtëna me armë, mbyllet shkolla me nxënës e mësues brenda

Planet, Të fundit

Një shkollë e mesme në Florida, në SHBA, është mbyllur me nxënësit dhe mësuesit brenda, pasi janë raportuar të shtëna me armë.

Policia ndodhet në vendngjarje. Mediat lokale raportuan për disa të plagosur.

Policia lokale njoftoi se ishte “duke punuar në një incident në zhvillim në lidhje me një raportim për të shtëna” në shkollën Majority Stoneman Douglas në Parkland, Florida.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu