• |
ide | kryesore

FOTO/ Provokimi i Bleonës për Shën Valentin

Paparazzi

Në ditën e të dashuruarve, Bleona Qerreti ka pozuar në të brendshme duke nxjerrë në pah vithet.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet e kthyer me shpinë dhe gjysmë e zhveshur.

“Happy Valentinesday”, – shkruan Bleona e në komentin që shoqëron fotografinë.

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu