• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Vendi i atentatit me silenciator në mes të ish-Bllokut në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një 50-vjeçar është eliminuar në mes të Tiranës mbrëmjen e së mërkurës.
Nuk dihet ende identiteti i viktimës, por burime nga policia thonë se ai është qëlluar disa herë me silenciator.
Ngjarja ndodhi në rrugën “Nikolla Tupe” në zonen e ish-Bllokut.
Sipas të njëjtave burime autorët e kanë ndjekur me një makinë dhe pasi kanë qëlluar disa herë mbi objektivin janë larguar me shpejtësi.
Në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policie.
Janë shoqëruar në polici disa persona që kanë dijeni mbi krimin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu