• |
ide | kryesore

‘Ngrohte duart me filxhan çaji, këtu është të ulërish’, revolta e Bujar Asqeriut në emision (Video)

Syri i Lapsit

Momentet më pikante të fjalës së aktorit Bujar Asqeriu mbrëmë në emisionin 360 gradë në Ora News.

3 Comments

  1. U sugjeroj artisteve te marrin nje avokat ose njeri tjeter me logjike te ftohte dhe me aftesi oratorike te paraqese problemet e tyre. Kur i degjon ata vete tek flasin, ndjen empati per ta si persona, jo per kauzen e tyre.

  2. Uniteti shpirteror artistik u eshte care ne minzanskena te dashur artiste.Nuk e ruajtet dot fillim vrullin per te drejtat tuaja,me keq ardhjeqe zeri tuaj u mek shume me shpejt se ne skene, Duket si nje pacifizem mes jush e qeverise me bashkine. Valle ku eshte kompromisi? Tek kerkesat tuaja ,jo se jo, per mendimet tuaja , jo se jo,Por si ka mundesiartiste qe ne populli i quajme me dinjitet, e kur ju ato te kerkuat ilepite, e i pertypet, pa vazhduar krkesat shume te drejta qe kishit. Kush valle qe shuaresi, silenciatori qe ju perkuli.Politika e lajkat, e ndonjeallishverish valle ju pushtoi ndjenjat, e tashti s;keni me fuqi, se mbase jeni shitur. MBAJENI>

  3. pirth pirth o jari shqiperia ka ik per lesh qe ne 90ten. 70 perqind te shqip. jane ne depresion u pjerth bytha e sju degjon veshi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu