• |
ide | kryesore

“Papuqe Gucci” e Gjikos kopje e “Gucci Slides” nga Anatas Kolev (Video)

Paparazzi, Slider

Firma “Gucci” është ajo firmë që përveç veshjeve po “pushton” dhe muzikën ndërkombëtare. Të shumtë janë këngëtarë e reperë të njohur që i kanë dedikuar disa vargje.
Një ndër to është edhe Gjiko. “Papuqe Gucci” një ndër hitet e reperit u prit mirë nga publiku, dhe u pëlqye për stilin e realizuar. Por mesa duket Gjiko është thjesht një “klon” i Puff Daddy për sa i përket lëvizjeve ndërsa për këngën le të themi se është meritë e Atanas Kolev. Kënga e këtij të fundit është publikuar në Tetor të vitit që lam pas dhe numëron rreth 250 mijë klikime. Nga kjo dalim në përfundim se Gjiko nuk aq “cool” sa duket.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu