• |
ide | kryesore

Tronditet Shkodra, tjetër shpërthim me tritol. Ja kush ishte shënjestra e atentatit

Lajme, Të fundit

Qyteti i Shkodrës është tronditur sonte në mesnatë nga një tjetër shpërthim me tritol. Burime të Lapsi.al thonë se ngjarja ndodhi në lagjen ‘Tophane’. Tritoli është vendosur në garazhin e shtetasit Dede Kiri. Mësohet se ka vetëm dëme materiale. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore. Motivet e atentatit nuk dihen ende.

©LAPSI.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu