• |
ide | kryesore

VIDEO/ Zbulohet biondja që u filmua duke bërë seks në zyrë: “Ishte një moment çmendurie!”

Lapsi Leaks

Zbulohet adoleshentja e kompanisë “Tesco” në Britani e cila u filmua duke bërë seks me një kolegun e saj menaxher në zyrë në orar të punës. (VIDEO shihet KETU) Në një intervistë për “The Sun” ajo ka pohuar se ajo që i kishte ndidhur ishte “një moment çmendurie i cili e kishte nxjerrë jashtë kontrollit. Caitlyn Kirby, 19 vjeç tha se dëshironte të arratisej në Brazil pas publikimit të videos me kolegun e saj 35-vjecarin Neville Fox. Tashmë e quajnë “Kim Kardashiani i Norwich”. Ajo rrëfen se kishte flirtuar prej disa javësh me menaxherin e prodhimit. Ajo thotë se sapo ishte ndarë nga një lidhje me një 54-vjeçar.

“Ishte një moment çmendurie. Tashmë po paguaj një çmim të lartë për gabimin e bërë. Kishim flirtuar bashkë prej disa javësh. Ishte ora 7 e mbrëmjes dhe nga një fjalë në tjetrën dola nga kontrolli. Ai bëri lëvizjen e parë dhe më pas unë u lëshova. Tashmë e gjithë bota ka parë çfarë ka ndodhur. Ai është pak më i madh se unë dhe ndoshta di si ta përballojë, por më vjen keq për partneren e tij. Ajo duhet të jetë e shkatërruar pas kësaj. Neville më kishte thënë se ishte ndarë.

Fillimisht dëgjova thashetheme në punë. Në fillim nuk e kuptoja çfarë kishte ndodhur, por më pas dikush ma tregoi videon që qarkullonte në WhatssApp. Drejtuesit thanë fillimisht se do të hetonin. Të martën në mëngjes video doli online dhe atëherë nuk kisha çfarë të bëja më. E imagjinoni vetë që nuk kisha më fytyrë të dilja në punë. Ishte një javë e çmendur. Dua të iki në Brazil për të shpëtuar nga kjo.

Mu desh të fshija të gjitha profilet në rrjetet sociale për shkak të komenteve. Kisha menjëherë 304 “friend requests” në Facebook. Motra imë është bërë xheloze. Thotë se tani ne jemi “Kardashianët e Norwich”. Ajo e pranon se dëshironte që kjo t’i ndodhte asaj. Ajo e pa videon me mua dhe më tha se donte të ishte ajo mbi tavolinë. Prindërit e mi janë shokuar. Unë kam qenë gjithmonë “e mira” dhe kam nota të larta në shkollë” – e mbyll rrëfimin 19-vjeçarja. Kompania i ka pushuar të dy nga puna. ©LAPSI.al

 Caitlyn Kirby shares how she regrets romping in the office after the video went viral Caitlyn admits that she had been flirting with the fresh produce manager for weeks The 19-year-old says she feels like fleeing to Brazil after saying her life has now spiralled out of control Caitlyn says that 35-year-old Neville Fox said he had split from his partner Caitlyn handed her resignation to Tesco after working there since she was 16 Caitlyn says that her family have dubbed her the 'Kim Kardashian of Norwich' Caitlyn's sister is supposedly jealous of the attention she is getting

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu