• |
ide | kryesore

Kjo është bukuroshja që sfidon Irina Shayk

Paparazzi, Slider

Ekaterina Enokaeva është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe si e tillë admiruesit e saj nuk mungojnë. Modelja ruse është e kërkuar nga shumë agjenci veshjesh të brendshme, pasi imazhi i saj është tejet tërheqës dhe ka korrur sukses deri më tani. Ekaterina synon që të jetë “muza” e Botërorit që do të zhvillohet këtë vit në vendin e saj, Rusi.

“Gjithçka është e mundur, por për momentin po e shijoj shumë punën time si modele. Gjithashtu po bëj kurs kërcimi dhe muzike”- ka thënë “rivalja” e Irina Shayk.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu