• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Modelja zhvishet nudo në borë dhe minus 4 gradë C

Lapsi Leaks

Fotot e modeles Nicole Rayner po bëjnë xhiron e medieve më të rëndësishme rozë dhe tabloidëve për çmendurinë e saj. Ajo është zhveshur nudo vetëm për të realizuar disa foto në borë në temperatura që arrinin në minus 4 gradë celsius. 23-vjeçarja ka pozuar jashtë York Museum Gardens. Fotografi Richard Egan tha se fotot u bënë herët në mëngjes në mënyrë që të mos kishte shumë njerëz rrotull.

“Disa njerëz na panë, por vumë re se nuk u alarmuan apo u ofenduan. Nicole ishte brilante. Natyrisht që ishte duke ngrirë. E pyesja vazhdimisht nëse mund të vazhdonte, por ajo këmbëngulte që të vazhdonte puna. Më pas e shoqërova në shtëpi ku mori veten me një batanije elektrike” – tha fotografi. ©LAPSI.al

The model posed for the saucy snaps in York The Page Freeze Girl striped in minus 4C Model Nicole Rayner bares all in the freezing snow

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu