• |
ide | kryesore

Rrëfimi tronditës i 19-vjeçares: Kam shkuar me mbi 50 burra në një vit. A jam normale?

Lapsi Leaks

Pyetja e një 19-vjeçareje britanike ka hapur shumë debate në rrjetet sociale në vendin e saj. Ajo shkroi se Reddit se kishte bërë seks me mbi 50 meshkuj të ndryshëm brenda një viti.

“A jam normale?” – pyeste adoleshentja. Ajo i trembej gjykimit nëse këtë do ta mësonte i dashuri i saj në një lidhje serioze.

“E kam shijuar seksin që kur humba virgjërinë një vit më parë sapo mbusha 18. Ishte shumë e lehtë më pas për mua. A është e drejtë të bësh seks kaq shumë? Nuk kam pasur një lidhje serioze më parë dhe të gjitha rastet kur kam bërë seks kanë qenë vetëm për një natë. Është e vërtetë që njerëzit tentojnë të gjykojnë/shmangin, apo të mos dalin me femra që kanë pasur shumë partnerë? Duhet të heq dorë nga kjo? Jam konfuze” – mbyllet rrëfimi i 19-vjeçares.

Postimi i saj mori komente nga më të ndryshmet. Të shumtë ishin ata që deklaronin se nuk do të pëlqenin të lidheshin me njërën që kishte pasur 50 partnerë në një vit. Pati edhe nga ata që e këshillonin të tregonte kujdes dhe të mbrohej gjatë seksit. Më të shumtët i sugjeronin një lidhje të qëndrueshme me të cilën mund të bënte seks sa herë të dëshironte. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu