• |
ide | kryesore

FOTO/ Nuk kam përse të punoj, shkoj me “babushë” të pasur

Lapsi Leaks

Falë “punës” që bën frekuenton palestrat më të mira. Udhëton kudo në botë dhe ha në restorantet më të njohura. Nuk punon në një zyrë, por puna e vetme e vajzës së njohur si “Simona” është të shkojë më burra të martuar, kryesisht miliarderë.

25-vjeçarja jeton në Londër dhe i kalon ditët duke blerë nëpër dyqane elegante dhe duke ngrënë drekë me miqtë. Në faqen e saj të internetit, bukuroshja u ofron vajzave të tjera t’u gjejë ndonjë miliarder të pasur, në këmbim të parave.

Në një intervistë për “New York Post” ajo shprehet se nuk mund ta imagjinojë jetën pa të mira materiale të siguruara nga një “babush i pasur”. Në një rrëfim që po bën xhiron e botës, Simona tregon: “Dhurata më e madhe që më kanë dhënë është makina. Ishte vërtet e bukur, një markë e re e “Range Evoque”, me vlerë 31,000 dollarë…ishte e përkryer për mua.

Isha në Dubai javën e kaluar, për pesë ditë më një babush të pasur. Ishte e mahnitshme. Ai thjesht më dha 9.960 dollarë dhe më tha: Shko në dyqane dhe kënaqu! Unë lidhem me babusha të pasur dhe jetoj mes luksit.
Jetoj në një apartament të mira, të financuar nga burra të martuar. Nuk e kam imagjinuar kurrë të jem me dikë që nuk do të më trajtojë si mbretëreshë, apo të mos paguajë mënyrën time të jetesës. U përpoqa, por nuk funksionoi.”

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu