• |
ide | kryesore

Gruaja godet burrin… me fëmijë (Video)

Pikante

Në një video të postuar së fundmi në internet tregohen momentet e tmerrshme të një gruaje e cila humbet kontrollin dhe rreh një burrë duke e gjuajtur me një fëmijë të vogël.

Në video shfaqet një grua e cila kap një fëmijë të vogël dhe godet një burrë në mes të rrugës. Nuk dihet pse ka nisur sherri dhe gjithashtu nuk dihet se, ku ka ndodhur ky akt dhune.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu