• |
ide | kryesore

Foto +18/ Modelja 23-vjeçare feston divorcin e saj duke dalë nudo në dush

Paparazzi

Courtney Stodden ka tronditur fansat duke festuar divorcin e saj me një video të nxehtë duke bërë një dush.

Modejai 23-vjeçare shihet tërësisht e zhveshur përpara se të bëjë dush.

Më parë këtë javë, ylli më në fund paraqiti divorcin nga burri i saj, ylli i Green Mile, Doug Hutchison.

Ajo u martua me aktorin kur ishte vetëm 16 vjeç dhe ishte 50 vjeç, njoftoi ndarjen në fillim të vitit 2017.

Hapja në lidhje me ndarjen në Instagram, Courtney, 23, shkroi: “Kjo ditë shënon një kapitull të ri në jetën time.

“Është shumë e frikshme dhe pak surrealiste, por të gjitha ndryshimet janë.Duke u lutur që të kem besim dhe shpresë në fatin që Perëndia ka krijuar për mua. # Picoftheday #newchapter #divorce #breathing.” – shkruan ajo.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu