• |
ide | kryesore

(FOTO) Aksidentohen 3 makina në Rinas, 1 i plagosur në spital

Lajme, Të fundit

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën pranë Rinasit pasditen e sotme.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital. Ende nuk është raportuar mbi gjendjen e tij.

Policia ka shoqëruar drejtuesit e makinave, ndërsa ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit të frikshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu