• |
ide | kryesore

Foto+Video/ Shpërthim në mes të Tiranës në një dyqan celularësh, plagosen dy persona

Lajme, Të fundit

Një shpërthim e tritol ka ndodhur pranë Liceut Artistik në Tiranë, tek Drejtoria e higjienës. Sipas informacioneve të para mësohet se dy persona janë plagosur.

Burime nga policia bëjnë të ditur se shpërthimi ka ndodhur në një dyqan që tregton celularë dhe shpërthimi ka ndodhur në momentin kur është hapur qepena e dyqanit.

I plagosur ka mbetur punonjësi i dyqanit dhe një person tjetër ende të paidentifikuar. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia, por edhe forcat antieksploziv për të zbardhur ngjarjen. Nuk dihet enda sa ishte sasia e eksplozivit dhe autorët e kësaj ngjarje.

1 Comment

  1. tashme krimi po merr fome organizimi ne veprim edhe pse ne dukje duket spontan ,kjo ndoll pershkak te vep burimit te tije qe eshte padrejtesia qe tek ne ka perfshir cdo qeliz te jetes shoqerore, nese ne parim dhe ligje e veprim ndiqet e drejta haku e verteta ,drejtesia nga padrejtesia ndrysahon si dita me naten ne cdo detaj,fatkeqesi qe ne mezin tone ,per nje shekull u zhvillua padrejtesia, por mundesit ekzistojne per individin dhe kolektivin te largohemi nga padrejtesia duke mos kerkuar dhe vepruar te padrejten qe nuk deshirojme qe dikush te na bejne neve dhe ti kthehemi te drejtes hakut duke deshiruar per tjetrin gjith cfar duam per vete ,mundesit per kete ekzistojne perderisa kemi ullzimin e zotit ,dhe gjeneratat qe dine ta qartesojne ate

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu