• |
ide | kryesore

E pagoi për heshtjen, pornostarja i vërsulet Trump

Paparazzi, Slider

Ylli i filmave për të rritur Stormy Daniels është e gatshme të kthejë mbrapsht 130.000 dollarë që i kishin paguar për heshtjen e saj, dhe të flasë lirshëm për presidentin e SHBA-ve Donald Trump. Aktorja emri i së cilës është Stephanie Clifford  ka bërë ofertën e saj me anë të një letre avokatit Michael Cohen i cili ka bërë marrveshjën me të pak para zgjedhjeve presidenciale të vitit 2016.

Letra e cila u raportua për herë të parë nga “New York Time” thonë se lekët mund të lidhen me një llogari të caktuar nga Trump nga e premtja. Në këtë mënyrë Clifford do të lejohet të flasë hapur dhe lirshëm për marrdhënien e saj me Trump, të tregoj mesazhet fotot, videot që ajo disponon dhe mos të ketë frikë nga ndëshkimet ligjore- thuhet në letër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu