• |
ide | kryesore

Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Paparazzi, Slider

Prej kohësh po flitet për lihdje mes Klevis Balliut dhe Ilda Bejlerit. Por të dy I kanë hedhur poshtë këto dyshime. Pasi u fotografuan sëbashku pas një eventi në Tiranë, u fol edhe për një bashkëjetesë. Ndonëse të gjithë e kanë marrë për të mirëqënë lidhjen e tyre, dyshja vijon ta mohojë diçka të tillë. Në një intervistë për emisionin e mëngjesit në “Ora Neës” Klevisi është shprehur se ata janë vetëm miq. “Unë me Ildën jemi miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ak thyer dy-tre tabu në television, por nuk është ajo që raportohet”- ka thënë deputeti I partisë Demokratike.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu