• |
ide | kryesore

Kryemadhi shpjegon Edi Ramën: Eshtë i pangopur me dashuri që në fëmijëri!

Lajme, Të fundit

Rrënjët e mëkateve të Edi Ramës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i gjen herët në fëmijërinë e tij. Ndërsa fliste për rritjen e taksave, për papunësinë dhe varfërinë, Kryemadhi e quajti Edi Ramën një njeri “të pangopur me dashuri që në fëmijëri dhe që urren njerëzit rreth tij”.

Duke folur për integrimin në BE, Kryemadhi parashikoi që në të ardhmen mbesat dhe stërmbesat e saj do ta kritikojnë se çizmet me të cilat gjuajti Edi Ramën nuk e goditën në shënjestër kryeministrin, se kjo do të ishte një gjë e mirë për vendin.©Lapsi.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu