• |
ide | kryesore

Vis Bajraktari nuk nguron t’i shpreh dashurinë Lorit

Paparazzi, Slider

Edhe pse nuk shfaqen asnjëherë në praninë e njëri tjetrit dihet prej kohësh që Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje. Visi, i cili është jo pak i njohur për publikun shqiptar, një djalë simpatik dhe ka adhuruese të shumta, të cilat ndonjëherë e teprojnë me komentet e tyre.
Një komentues anonim I ka bërë një koment pikant në lidhje me Lorin e siç shihet Visi nuk ka nguruar për ti kthyer përgjigje. “Je gjithë ky çun, nuk e di si e ke lidh jetën me Lorin. Ajo nuk bën”, -ka komentuar ndjekësja. Komenti I tij është epik, një përgjigje që nuk pritej, ai ka komentuar: “Ajo është perëndeshë”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu