• |
ide | kryesore

EMRAT/ Kush janë 20 shqiptarët e arrestuar për trafik droge me Italinë

Lajme, Të fundit

Zbulohen emrat e 20 shqiptarëve të arrestuar nga policia italiane e ajo shqiptare gjatë operacionit të koduar ‘Shefi’. Operacioni ka shkatërruar një organizatë të trafikut të drogës mes Shqipërisë dhe Italisë.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia italiane në bashkëpunim me Policinë shqiptare ka ekzekutuar një operacion të përbashkët antidrogë të koduar “Shefi” nën koordinimim e Antimafias Italiane.

Emrat e shqiptarëve të arrestuar

1-Dritan Naci, 31 vjeç

2-Mariglen Shusha, 31

3-Marlian Aliaj, 22

4-Andi Peshku, 24

5-Vullnet Daci, 28

6-Gezim Bircaj, 53

7-Malton Lleshi, 34

8-Fiqiret Seferi, 53

9-Ernest Peza, 26

10-Leonidha Sejdiaj, 51

11-Elton Ismaili, 38

12-Ferhat Hajdini, 44

13-Vullnet Cila, 38

14-Shpetim Shehi, 38

15-Donial Drolli, 28

16-Ibrahim Xhihani, 25

17-Ergen Seferi, 27

18-Arian Kërtusha, 47

19-Senat Hallunaj, 22

20-Hamid Seferi, 24

1 Comment

  1. ne ter boten shtetet exportojn vlera materjale si banane,vetura,domate,shalqi,krom ,hekur etj edvin stalin rama exporton drog,perdhunues,trafikant femrash si ndoka e prenga,,perdhunus te miturish si roshi,kanabis si rama e tahiri,kokain si rama e olsi ,agron e fatmir gjafa,kufoma si ruqi etj.zgjohuni o kazan e plehera te dhjer stalini,morret ne qaf ter kombin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu