• |
ide | kryesore

Ggig Hadid, e lumtur pas ndarjes

Paparazzi, Slider

Vetëm pak ditë më parë bënë publike ndarjen e tyre, pas dy vitesh së bashku. Bëhet fjalë për supermodelen Gigi Hadid dhe ish të dashurin e saj, Zayn Malik.

Ditën e djeshme këngëtari i shfaq mjaft i buzëqeshur, pavarësisht ndarjes nga Gigi, e cila duket se sot ia ka kthyer me të njëjtën monedhë. Bukuroshja 22-vjeçare u fotografua teksa dilte nga apartamenti i saj në Neë York dhe dukej mjaft e buzëqeshur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu