• |
ide | kryesore

Detajet/ Pse ndërroi jetë 37 vjeçari në burg

Lajme, Të fundit

Drejtoria e Burgjeve dha detaje për ngjarjen e ndodhur në burgun 313 në Tiranë ku humbi jetën një 37 vjeçar. Në një reagim zyrtar bëhet me, dije se A.Kapllanaj ka kaluar një infarkt miokardi.

“37 vjeçari Kapllanaj ishte nën masën e arrestit me burg dhe momentalisht punonte në këtë burg si ndihmës kuzhinier. Ai është kthyer në dhomën e tij pasi nuk ndihej mirë dhe më pas ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin për mediat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu