• |
ide | kryesore

Klohe largohet nga familja, gati për të lindur (FOTO)

Paparazzi, Slider

Kloe pret të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri Tristan Thompson, janë në pritje të një vajze, e cila pritet të lindë këto ditë. Vetë Khloe ka deklaruar se dëshiron të vajza e saj të lindë në Cleveland dhe për këtë arsye, ajo sapo ka udhëtuar drejt këtij vendi. Ajo do të qëndrojë atje deri sa të lindë fëmija dhe së shpejti e gjithë familja do t’i bashkohet.

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu