• |
ide | kryesore

Tenton të mbytet në liqen, të moshuarin e dërgojnë në spital psikiatrik

Arkiva

Një burrë i moshuar tentoi t’i japë fund jetës duke u mbytur në liqen e Pogradecit.

Sipas policisë, ka tentuar të mbytet në liqenin e Pogradecit shtetasi I.B., 74 vjeç, banues në qytetin e Korçës.

Nga veprimet e kryera rezultoi se i moshuari vuante nga çrregullime mendore dhe u dërgua për mjekim në spitalin psikiatrik të Elbasanit, shtuan të njëjtat burime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu