• |
ide | kryesore

Ironia e Patozit: Një lajm i mirë nga kongresi i Lulit

Lajme, Të fundit

Nga Astrit Patozi

Më mori në telefon një demokrat i entuziazmuar dhe më tha se “e dëgjoi Luli këshillën e doktorit, do ta mbledhë Këshillin Kombëtar përpara Kongresit”.  Dakord mo, i thashë, lajm i mirë qenka, por më rezulton se janë më shumë anëtarë të Keshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, se sa anëtarë të Komitetit Drejtues të PS, ata që kanë dalë në televizor këto ditë duke mbjellur pemë me Lali Erin.

1 Comment

  1. As mish, e as peshk o PATOZ, nuk te gjindet karari. Po e di c;keti,,,,,hajde ne seline e PDse e merr celsat, se tjeter gje nuk po kerkon. E shohim se sa po te qan zemra per PDne A do ju gjindtet karari ne te verteteme sulmet e ironite tuaja? Te jane thene e sterthene edhe ty zotesite demokratike kur na jeshene pozita partie e parlamentare, andaj pasqyra ke plot, ne dac shihu edhe tek LALI ERI.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu