• |
ide | kryesore

Gjendet një tjetër trup i pajetë, 32-vjeçari nga Korça ishte përdorues i rregullt i alkoolit

Lajme, Të fundit
Policia-korce-640x3401_0.jpg

Një 33-vjeçar është gjendur i pajetë ditën e sotme në banesën e tij në qytetin e Korçës.

I riu i identifikuar si Denis Qirko prej kohësh është diagnostikuar me probleme shëndetësore. Mësohet se Qirko ishte përdorues i rregullt i alkoolit.

Ditën e djeshme ai ka mbërritur i dehur në banesë në orët e vona të mbrëmjet.

Në mëngjes familjarët, rreth orës 10.00 gjetën trupin e pajetë dhe lajmëruan policinë. Pritet që të kryhet autopsia për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu