• |
ide | kryesore

Video/ Sarandjotët nuk durojnë më, nisin plazhin

Syri i Lapsit

Me rritjen e temperaturave, duket se qytetarët sarandiotë nuk kanë duruar më dhe kanë nisur plazhin ende pa nisur sezoni. Në një video të postuar në rrjetet sociale nga Sarandaweb, duken dy femra që me kostume banje po marrin rreze dielli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu