• |
ide | kryesore

Del nga rruga autobusi në Elbasan, dyshohet për disa të plagosur në aksident

Lajme, Të fundit

Një autobus me pasagjerë ka dalë nga rruga pranë fshatit Guri i Zi në Elbasan. Raportohet për disa të plagosur në aksident, ndërkohë që ambulancat dhe policia janë nisur drejt vendngjarjes (vijon)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu